www.apartamentywieza.pl
 
 
   aktualności      Sport      pRZEWODNIK      Hyde Park      Galeria      Kontakt   
 
 
 


Koniec "Bałaganu"

 

1 maja klub „Bałagan Artystyczny” zastąpi „Przystanek Tumisiepodoba”, a Marka Gajzlera nowy dzierżawca - Liliana Dacko. Nowa pani w dawnym „Bałaganie” wprowadzi swoje porządki, nie zmieniając przy tym charakteru lubianego przez mieszkańców miejsca.

- Zrezygnowałem z prowadzenia działalności gospodarczej. Nie mam na to czasu, poza tym nie było to dochodowe. Tak naprawdę wziąłem knajpę tylko po to, żeby mieć gdzie organizować koncerty i na siłę to ciągnąłem przy pomocy przyjaciół. Przyjaciołom coraz mniej się chce, mnie też, a że dokładać do interesu nie ma sensu, więc oddałem to komuś, kto będzie to prowadził w miarę profesjonalnie - mówi były dzierżawca Marek Gajzler. - Działalności koncertowej jednak nie przerywam. Koncerty robiłem jeszcze zanim miałem knajpę i teraz też będę je robić. W klubie dużo się zmieni, ale na pewno na lepsze.
Nazwa nawiązuje do Festiwalu MISIETUPODOBA i lokalizacji przy przystanku PKS. Marek Gajzler pod szyldem „Bałagan Artystyczny” będzie się zajmował organizacją koncertów, a Liliana Dacko barem. Jak podkreślają nowi pracownicy, których zastaliśmy na poremontowych porządkach, zmieni się przede wszystkim to, że klub będzie zawsze czynna, będzie tam też można zjeść domowy posiłek. Właścicielka zamierza organizować również okolicZnościowe przyjęcia, m.in. komunie i wesela.
zbKomentarze:
A jednak...~Eryda
A jednak mimo zapewnień charakter się zmienił. Jest to teraz miejsce na dancingi w starym tego słowa znaczeniu. Nie można liczyć na dobrą muzykę, a da...2011-05-15 15:14